kolmapäev17. juuli 2024

MyHits loosib välja kaks piletit Tate Mcrae kontserdile!

7. veebruar 2024
MyHits

Tee endale ja oma sõbrale unustamatu kingitus ning võida piletid Tate Mcrae Stockholmi kontserdile!

Veebruarikuu on sõbrapäevakuu ning mis saaks olla parem kui teha oma kaaslasele või sõbrale suurejooneline kingitus. Loosime kampaania korras ühele õnnelikule välja kaks piletit Tate Mcrae Stockholmi kontserdile 2. mail.

Kuidas osaleda?

Selle jaoks, et osaleda Tate Mcrae piletite loosis on sul kaks võimalust. Esiteks jäta maandumislehe (https://myhits.ee/tate) oma lugu kellesse või millesse sa oled või oled olnud armunud. Lisaks on sul võimalus loosis osaleda ka andes endast märku MyHits Instagrami lehel (https://www.instagram.com/p/C3CX63bNyiL/), reageerides loosipostituse alla.

Kui sa jagad meiega oma lugu ja jätad sotsiaalmeediasse kommentaari, siis on sinu võiduvõimalused topelt ehk osaled loosis kahe häälega. Rohkem lugusid või kommentaare hääli juurde ei anna. Iga tegevus = 1 hääl.

Auhinnad

Peaauhinnaks on kaks piletid Tate Mcrae Rootsis, Stockholmis, toimuvale kontserdile, mis leiab aset 2 mai 2024.

Kellele piletite loosiõnn ei naerata, siis nende vahel loosime välja 2 isikliku pehmet ja nunnut lendahvi kellega koos raadiot kuulata ja Tate Mcrae muusikat nautida. Lisaks saab üks õnnelik endale Tate Mcrae vinüüli ja fännisärgi.

7. veebruar 2024
MyHits